Firma Sprzątająca "CZYSTY DOM"

tel. 793 795 011
MENU

Cennik

 

 Cennik sprzątania

 

Sprzątanie biur  od 3,5 zł m2  
Sprzątanie mieszkań domów od 5,0 zł m2  
Sprzątanie obiektów od 3,8 zł m2  
Sprzatanie po remontach od 9,8 zł m2  
Mycie okien od 10,0 zł m2  

 

 

 

Cennik – czyszczenie – pranie - Karcher:

Usługi sprzątania w Poznaniu realizujemy w promieniu  50 km od centrum miasta.

 Usługi czyszczenia przy pomocy specjalistycznego sprzętu sprawiają, że przywracamy idealny wygląd nawet tym materiałom, które wydawały się niemożliwe do wyczyszczenia. Pierzemy „zadeptane” dywany, czyścimy tapicerkę meblową i samochodową, a nawet poduszki ozdobne.

 Urządzenia marki Karcher, z których korzystamy, nie tylko z powodzeniem usuwają plamy, kurz i brud, ale także dezynfekują powierzchnie.

 Usługi prania dywanów, czyszczenia tapicerki i wykładzin w Poznaniu realizujemy w promieniu  km od centrum miasta.

 

 

Pranie dywanów 8-10 zł m2  
Czyszczenie wykładzin 8-10 zł m2  
Narożnik pokojowy  120-180 zł szt  
Fotel,  35-45 zł szt  
Krzesło, pufa 10-20 zł szt  
Sofa, wersalka,  100-120 zł szt  
Inpregnacja 10 zł m2  

 

Impregnacja skuteczna ochrona wszelkiego rodzju materiałów przed ponowny zabrudzeniem

 

 

 

Usługi sprzątania dopasowujemy do wymagań każdego Klienta:

 

  •         W biurach i siedzibach firm przywiązujemy wagę do reprezentacyjnego charakteru wszystkich pomieszczeń. Dbamy także o to, by sprzątanie przyniosło trwały efekt, dlatego nie tylko czyścimy, ale także impregnujemy powierzchnie np. tapicerek mebli.
  •         W domach i mieszkaniach błyskawicznie lokalizujemy miejsca, które wymagają szczególnej uwagi. Usuwamy plamy, zabrudzenia i kurz, ale także zapobiegamy rozwojowi szkodliwych grzybów i pleśni, np. w łazienkach lub zakamarkach kuchni.
  •         W pozostałych obiektach bierzemy pod uwagę charakter danego miejsca. Dobieramy odpowiednie preparaty i sprzęt, by po każdym sprzątaniu wnętrze obiektu wyglądało jak nowe.
  •         Przy sprzątaniu po remontach pamiętamy nie tylko o tym, by zebrać powstałe odpady, ale także dostarczyć je do firm, które zajmują się utylizacją. Gdy ekipa naszych pracowników zakończy swoją pracę zobaczą Państwo w pełni efekty remontu.
  •         Przy myciu okien kierujemy się zasadą: na błysk, bez smug i – co ważne – bezpiecznie. Zawsze przestrzegamy zasad BHP.

 

 Dezynfekcja parą polega na zniszczeniu drobnoustrojów za pomocą pary wodnej o temperaturze 100 – 105 o C. Jest to bardzo skuteczna metoda  dezynfekcji, niszczy formy wegetatywne mikroorganizmów. Zalecana w szczególności do sanitariatów, oraz mebli i wykładzin materiałowych oraz zatłuszczonego sprzętu AGD.Podczas dezynfekcji nie używany żadnych detergentów, które mogłyby zaszkodzić osobom wrażliwym na środki chemiczne a w szczególności alergików, dzieci, osób starszych i zwierząt.Współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi takie jak szpitale, żłobki, przedszkola, szkoły,firmy, oraz osoby prywatne.

 Zapewniamy pełen profesjonalizm w tym co robimy, nie zwlekaj zadzwoń i zamów.

Ceny czyszczenie dezynfekcji parą od 3,5 zł za m2

 

Przykładowe jednorazowe sprzątanie mieszkania o powierzchni 50-60m2 (łazienka, 2 pokoje,, kuchnia, mycie okien,  koszt około 350-600 zł.

Mieskanie od 60m2 do 90 m2 koszt 550zł - 900 zł.

Przykładowe sprzątanie biura o powierzchni 70-100m2 1x w tygodniu + srodki czystości ręczniki ,mydło to koszt około 1500-2000zł  netto za 1 miesiac.

Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzątaniem długoterminowym prosimy o kontakt . Nasz przedstawiciel umówi sie z Państwem w sprawie omówienia szczegółów w dogodnym dla Państwa terminie i czasie.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl