Firma Sprzątająca "CZYSTY DOM"

tel. 793 795 011
MENU

O firmie

„Czysty Dom” Firma Sprzątająca - Poznań

 

Jako „Czysty Dom” - Firma Sprzątająca z Poznania pomagamy utrzymać czystość we wszelkich pomieszczeniach mieszkalnych i obiektach komercyjnych. Sprzątamy:

-      biura,

-      mieszkania i domy,

-      inne obiekty (siedziby instytucji, pawilony handlowe, hale, magazyny, garaże, parkingi).

 

Dla jeszcze lepszego efektu zapewniamy mycie okien i powierzchni szklanych. Porządkujemy także pomieszczenia po remontach i pomagamy w usunięciu powstałych w ten sposób odpadów. Zapewniamy także fachowe czyszczenie tapicerki samochodowej.

 

Pracujemy dyskretnie, szybko i sprawnie. Jeśli konieczna jest nasza interwencja w czasie pracy biura lub obecności domowników – organizujemy sprzątanie tak, by nie zakłócać zwyczajnego rytmu. Pracujemy w dni robocze, niedziele i święta, dlatego w żadnej sytuacji nie zostawimy Państwa bez pomocy.

 

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi marki Karcher, wykonujemy powierzone nam obowiązki z niezwykłą dokładnością. Oprócz sprzątania i czyszczenia nawet trudnych do usunięcia zabrudzeń, możemy zdezynfekować parą wodną miejsca, które muszą pozostać sterylnie czyste.

 

Działamy legalnie – wystawiamy faktury VAT. Zatrudniamy wyłącznie rzetelnych i starannych pracowników, zapewniając im profesjonalne przeszkolenie. Sami pokrywamy wszelkie koszty zatrudnienia, dzięki czemu nasi Klienci płacą tylko za wykonaną pracę.

 

Usługi sprzątania realizujemy na terenie Poznania i okolic. Zapewniamy dojazd do Klienta w promieniu 50 km od centrum Poznania.

 

Obietnice to tylko słowa! Dlatego chętnie zaprezentujemy Państwu w praktyce nasze możliwości.

Najszybszy kontakt z nami:

Firma sprzątająca Poznań tel. 793 795 011, codziennie od 7:00 – 22:00. 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl